Laboratorní přístroje          Kapesní přístroje          Zákalometry                                                                                              Odběr vzorků          O nás          Kontakt


Laboratorní přístroje  

WTW nabízí přesné a spolehlivé přístroje s digitálními i konvenčními senzory pro měření v laboratoři. Všechny laboratorní přístroje se vyznačují celistvou, hladkou a snadno čistitelnou klávesnicí. Součástí dodávky je stativ.

Série inoLab® Multi IDS jsou digitální multiparametrové stolní přístroje pro IDS senzory, nyní jsou připraveny k bezdrátovému měření. Využijte bezdrátové komunikace mezi laboratorním přístrojem a snímačem!

InoLab® Multi 9310 IDS má grafický displej a univerzální senzorový vstup pro pH, ORP, rozpuštěný kyslík a vodivost. Pro přenos dat je k dispozici rozhraní USB. Na přání je k dispozici s vestavěnou termotransferovou tiskárnou. inoLab® 9620 a 9630 Multi IDS mají barevný grafický displej, velkou paměť pro naměřené hodnoty, dva USB vstupy, dva nebo tři univerzální vstupy senzorů a podporují měření kompatibilní s GLP automatickou dokumentací. Kromě parametrů uvedených výše jsou integrovány rozsáhlé funkce pro měření s elektrodami ISE (nutný dodatečný adaptér). Klávesnice je antibakteriální.

Stolní přístroje inoLab® řady 7110 a 7310 pracují se standardními senzory. Řada inoLab® 7110 je určena pro jednoduché rutinní měření. Velký LCD segmentový displej i automatické funkce zjednodušují každodenní práci. Řada inoLab® 7310 disponuje rozsáhlými měřicími funkcemi, grafickým displejem a rozhraním USB. Přístroje jsou na požádání k dispozici s vestavěnou tiskárnou.

 
Digital/Wireless ready
Konvenční
  inoLab® Multi 9630 IDS inoLab® Multi 9620 IDS inoLab® Multi 9310 IDS inoLab® pH/ION 7320 inoLab®
pH
7310
inoLab®
Oxi
7310
inoLab®
Cond
7310
inoLab®
pH
7110
inoLab®
Cond
7110
Měření 1 parametru
Měření 2 parametrů současně            
Měření 3 parametrů současně                
pH      
Redox      
ISE            
O2          
Vodivost        
BSK          
Turbidita            
Paměť    
USB rozhraní    
Grafický displej        
Barevný grafický displej              
Vestavěná tiskárna (volitelné)          
Možnost externího tisku              
 

Dodáváme přístroje a příslušenství WTW.

BangCo