Laboratorní přístroje          Kapesní přístroje          Zákalometry                                                                                              Odběr vzorků          O nás          Kontakt


Kapesní přístroje  

WTW nabízí pro mobilní měření rozsáhlé řešení pro všechny parametry. V zásadě jsou všechny přístroje určené pro použití v terénu – jsou robustní a vodotěsné podle IP 67. Dodáváme jak digitální – nové řešení, tak i konvenční přístroje a sondy. Všechny mají uzavřenou silikonovou snadno udržovatelnou klávesnici, kterou lze obsluhovat i v rukavicích.

Série MultiLine® IDS zahrnuje digitální víceparametrové měřicí přístroje pro pH, Redox, rozpuštěný kyslík, vodivost a zákal. Mají barevný grafický displej, velkou paměť na výsledky měření, dva vstupy USB, až tři univerzální vstupy pro senzory a podporují automatickou dokumentaci měření v souladu s požadavky GLP. Kromě toho jsou digitální přenosné přístroje připraveny pro bezdrátové měření - bezdrátovou komunikaci mezi přístrojem a senzorem. 

Série MonoLine IDS zahrnuje digitální kapesní přístroje pro případ, kdy se vyžaduje měření jen jednoho relevantního parametru. Jsou vybaveny velkým grafickým displejem, pamětí měřených hodnot a jedním USB vstupem. Také tyto přístroje podporují automatickou dokumentaci měření v souladu s požadavky GLP.

Série ProfiLine zahrnuje kapesní přístroje pracující s konvenčními senzory. Dodáváme je jak v provedení pro měření jednoho, tak i dvou parametrů současně.  Řada ProfiLine – to jsou jednoduché měřiče pro rutinní měření, avšak mají i vestavěnou paměť a rozhraní pro možnost vyhodnocení výsledků v PC.

 
Digital/Wireless ready
MultiLine® IDS
Konvenční
ProfiLine
 
Multi 3630 IDS
Multi 3620 IDS
Multi 3510 IDS
pH/ Cond 3320
pH
3310
Oxi
3310
Cond 3310
Oxi
3205
pH
3110
Cond 3110
Měření 1 parametru
Měření 2 parametrů současně              
Měření 3 parametrů současně                  
pH        
Redox        
ISE                  
O2          
Vodivost        
BSK            
Turbidita              
Paměť      
USB rozhraní      
Grafický displej        
Barevný grafický displej                
 

Dodáváme přístroje a příslušenství WTW.

BangCo